Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
MonikaRozczak
MonikaRozczak
optimo
optimo
magicsilence
magicsilence
Ola Olber
Ola Olber
Aktualności

Najniższa krajowa 2018

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Holandia >> Dam pracę

Praca dla opiekunki, 29.07 Ugchelen Holandia, komunikatywny

Praca dla opiekunki, 29.07 Ugchelen Holandia, komunikatywny Do opieki jest Pani w wieku 45 lat, mieszkającą z dwójką dzieci w wieku 14 i 16 lat oraz z psem labradorem w miejscowości 7339LC Ugchelen w Holandii.
Podopieczna ma wczesne stadium stwardnienia rozsianego, mimo to jest bardzo samodzielna, pomaga opiekunce przy gotowaniu, sama bierze psa na spacer, kobieta jest na wózku i wymaga asysty, bez dźwigania, podopieczna dużo robi przy sobie, dzieci pomagają, nie trzeba się nimi opiekować. Głównie opiekunka potrzebna jest do pomocy w domu. Po obiedzie nie ma już pracy właściwie, więc jest sporo wolnego. Pacjentka też sama kładzie się spać.
Stawka 1400 euro miesięcznie, Wymagany komunikatywny angielski, wyjazd 29 lipca.
Pensja:
Lokalizacja: Świdnica
Firma: GSMA
Kontakt 4u
h.rzepecka@gsma24.pl
748513082
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


GSMA | Czytano 38 razy | 04-07-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2019 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica