Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca dla opiekunek (premia świąteczna)

Praca dla opiekunek (premia świąteczna)Firma Herz 24 oferuje pracę dla opiekunek osób starszych na terenie Niemiec. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do kandydatów. Oferujemy legalne zatrudnienie oraz sprawdzone miejsca pracy.
Oferujemy:
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminowe wypłaty wynagrodzeń
#8226;legalne zatrudnienie
#8226;elastyczną długość pobytów (również oferty pracy 3 i 4 tygodniowe)
#8226;sprawdzone oferty pracy
#8226;opłacone składki ZUS
#8226;całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu
#8226;ubezpieczenie medyczne
#8226;zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
#8226;transport bezpośrednio do domu podopiecznego
#8226;całodobowe wsparcie polskich koordynatorów

Wymagania:
#8226;podstawowa znajomość języka niemieckiego
#8226;doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkiem rodziny)
#8226;wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka

Obowiązki:
#8226;dbanie o czystość podopiecznej/podopiecznego
#8226;organizowanie czasu wolnego
#8226;prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy

Rekrutujemy osoby z całej Polski nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości. Jeżeli uważa Pani/Pan, że posiadane umiejętności językowe są niewystarczające, proszę o kontakt sprawdzimy to.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Herz.24
Oferta pracy Praca dla opiekunek (premia świąteczna) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 656 razy | 13-03-2017