Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Praca dla Mechanika

Praca dla Mechanika Dla swojego klienta w firma Polvik Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w warsztatach naprawczych naczep samochodów ciężarowych w Skandynawii (Szwecja, Dania, Finlandia, Norwegia) i Holandii.

Obowiązki:
analiza oraz diagnoza uszkodzeń
naprawa uszkodzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami usług
wymiana zużytych części na nowe, konserwacja naczep
zgłoszenie usterek wymagających zaangażowania dodatkowych środków
inne zadania związane z serwisowaniem naczep.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę duńską lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej - wynagrodzenie od 13 euro brutto.
Bezpłatne zakwaterowanie i bezpłatny dostęp do Internetu lub zakwaterowanie płatne 11 EUR dziennie bądź 315 EUR miesięcznie
Możliwość pracy rotacyjnej (np. 8 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego)
Pierwszy kontrakt na okres 5 miesięcy z możliwością zjazdów do domu
40 godzin pracy tygodniowo z możliwością nadgodzin
Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
Opiekę nad kandydatem przed i po podjęciu zatrudnienia

Wymagania
-Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
-Minimum 1, 5 roku doświadczenia jako mechanik naczep i samochodów ciężarowych
-Gotowość do szybkiego wyjazdu nawet w ciągu 2-3 dni
-Prawo jazy kat. B, C, E lub C+E mile widziane
-Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanika.
Pensja:
Lokalizacja: Goteborg, Helsingborg, Malmo, Jonkoping
Firma: Polvik Sp. z o.o.
Oferta pracy Praca dla Mechanika może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1436 razy | 06-11-2014