Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Poszukujemy Mechanika!

Poszukujemy Mechanika!Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-szanse rozwoju,
-prace w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
-umowę o pracę na czas określony i nieokreślony,
-pracę w systemie jednozmianowym.
Obowiązki:
-prowadzenie działań prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem zapewniając zgodność wykonywanej prac z obowiązującymi procedurami/ instrukcjami dla maszyn, urządzeń, linii i dodatkowego wyposażenia zainstalowanego w zakładzie,
-codzienna opieka nad wyposażeniem produkcyjnym i dodatkowym, polegająca na diagnozie i usuwaniu pojawiających się awarii - głównie z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki, ale również usterek elektro-automatycznych,
-naprawa i modyfikacja elementów mechanicznych wyposażenia - prace warsztatowe,
-instruowanie użytkowników (operatorów) o zasadach prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń,
-czynne uczestnictwo w doskonaleniu stanowisk pracy. Wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym oraz urządzeniach,
-pomoc w usuwaniu awarii elektrycznych.
Wymagania:
-doświadczenie na stanowisku mechanika i w pracy przy usuwaniu awarii hydrauliki siłowej,
-praktyczna umiejętność montażu łączników rur, zaworów, rozdzielaczy oraz siłowników,
-praktyczna znajomość analizy awarii układów hydrauliki siłowej,
-doświadczenie w pracach przy wysokim ciśnieniu, do 250 bar,
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
Pensja:
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Firma: Arche Consulting
Oferta pracy Poszukujemy Mechanika! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4300 razy | 21-06-2016