Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Poszukiwane opiekunki na wyjazd

Poszukiwane opiekunki na wyjazdCENTRUM JEZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

POSZUKIWANE OPIEKUNKI NA WYJAZDY ŚWIĄTECZNE DO SENIORÓW NA TERENIE NIEMIEC 1400 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA

MIEJCE PRACY : NIEMCY - DOSTĘPNE OFERTY Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
TERMIN WYJAZDU : wyjazdy juz od 4 tygodni do 12 tygodni - praca w systemie zmianowym
WYNAGRODZENIE : UZALEZNIONE OD ZNAJOMOSCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO I WARUNKÓW PRACY (OD 700 #8364; DO 1400 #8364; )

WYMAGANIA :
- Panie w wieku od 25 do 65 lat
- Doświadczenie w opiece
- Język niemiecki na poziome: podstawowym, komunikatywnym, dobrym, bardzo dobrym
- Mile widziane prawojazdy kat B
- Niekaralność

OPIS STANOWISKA :
- Pomoc w codziennych czynnościach: kąpiel, toaleta
- Aktywne spedzanie czasu z seniorami - spacery, gry, zabawy
- Sprawowanie opieki nad osobami starszymi w domach prywatnych ( 24 h )
- Proste prace domowe m. in: sprzątanie, gotowanie, zakupy

Z NASZEJ STRONY MOŻESZ LICZYĆ NA :
- Opiekę koordynatora na terenie Niemiec i Polski
- Pomoc w organizacji dojazdu do podopiecznego
- Zwrot kosztów przejazdu
- Telefon alarmowy czynny 24/7
- przerwę na zleceniu u seniora
- telefon alarmowy czynny całą dobe 7 dni w tygodniu
- premie świateczne
- legalne zatrudnienie

Tylko u nas masz do wyboru dwie formy odprowadzania składek

UBEZPIECZENIE POLSKIE:
- Umowa zlecenie
- Odprowadzanie składek do Polskiego ZUS
- Ciągłość ubezpieczenia po powrocie ze zlecenia do Polski
- Postojowe w wysokości 300 zł

UBEZPIECZENIE NIEMIECKIE:
- Polska umowa zlecenie
- Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych DAK
- Po 5 latach pracy, pracownikowi przysługłuje niemiecka emerytura
- Świadczenia rodzinne np: kindergeld 184#8364; na jedno dziecko - pomagamy załatwić formalności
- nabycie praw jak obywatel niemiec

Bonus!!!!
Przy poleceniu naszej agencji innym osobom otrzymasz 50 #8364;

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ofertami zapraszamy do kontaktu. W swojej bazie posiadamy zlecenia z terenu całych Niemiec na okres od 4 do 12 tygodni.
Nie martw się, że nie znasz języka niemieckiego #8211; też masz szanse pojechać do Niemiec jako opiekunka, wystarczy sms o treści KONTAKT na numer 575 920 651 - oddzwonimy.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ogłoszenia #8211; Zadzwoń, znajdziemy je za Ciebie

KONTA
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Konikzgierz
Oferta pracy Poszukiwane opiekunki na wyjazd może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 495 razy | 25-10-2016