Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pomocnik stolarza

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

POMOCNIK STOLARZA

Miejsce pracy - NIEMCY

Opis stanowiska:

  • obróbka materiałów drewnianych

  • obsługa maszyn obrabiających drewno

  • kontrola i zapakowanie wytworzonego produktu

  • możliwość przyuczenia

  • preferowane wykształcenie zawodowe/techniczne

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym/komunikatywnym

  • doświadczenie w pracach produkcyjnych i obsłudze maszyn

  • samodzielność

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

  • prawo jazdy kat. B

  • własne auto

Oferujemy:

  • pomoc Konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji

  • rzetelną i precyzyjną prezentację warunków zatrudnienia

  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania

  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!

  • płatne nadgodziny

  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta

  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Powyższa oferta dotyczy oferty pracy tymczasowej.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: MONDI Polska
Oferta pracy Pomocnik stolarza może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 471 razy | 21-10-2016