Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pomocnik Produkcji - obróbka metalu - 12 EUR/h + bezpłatna

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:

POMOCNIK PRODUKCJI WENTYLATORÓW

Miejsce pracy: Niemcy

(okolice Schwabisch Hall, rejon Badenia-Wirtembergia)

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie zajmującą się produkcją wentylatorów. W związku z rozwojem firmy posiadamy wolne wakaty w fabryce w Niemczech, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości w okolicach Schwabisch Hall.

Opis stanowiska:

Praca przy produkcji i montażu wentylatorów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z obróbką metalu lub przy produkcji elementów metalowych (w jakiejkolwiek postaci: cięcie, gięcie, szlifowanie);

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z obróbką metali,

  • Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego (zrozumienie prostych poleceń przełożonego),

  • Gotowość do podjęcia długoflowego zatrudnienia na terenie Niemiec.

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B (auta, aby dojeżdżać zapewnia pracodawca).

 Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stawka 12,00EUR/h ,

  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy;

  • Praca minimum 40h/tygodniowo - możliwe nadgodziny w weekendy!!!

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,

  • Terminowe przelewy,

  • Opiekę Konsultanta firmy gotowe do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.),

  • Możliwość kontynuacji współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych na terenie Niemiec.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub bezpośrednio na adres email: praca@mondi-Polska.pl lub kontakt telefoniczny: + 48 508 162 832

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: MONDI Polska
Oferta pracy Pomocnik Produkcji - obróbka metalu - 12 EUR/h + bezpłatna może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 340 razy | 14-07-2017