Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pomocnik pracownik magazynowy

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

POMOCNIK / PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: Walsrode, okolice Hanoweru

Twoje zadania:

  • Wyszukiwanie towarów wg podanego klucza

  • Kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Rozładunek / załadunek towaru

  • Dbanie o porządek w części magazynowej i socjalnej

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie w wykonywaniu prac fizycznych

  • Jesteś gotowa/y do podjęcia pracy na terenie Niemiec w okolicach Hanoweru

  • Jesteś dynamiczna/y w wykonywaniu obowiązków, pracowita/y i masz chęci do pracy

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie to atutem

  • Dysponujesz własnym autem na wyjazd  w celu zachowania mobilności na miejscu - takie osoby są rozpatrywane w pierwszej kolejności

A w zamian otrzymasz:

  • Pomoc Konsultanta MONDI w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech

  • W pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • Ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld po pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech)

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny

  • Zorganizowanie płatnego zakwaterowania na miejscu

  • Stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami

  • Pracę na stałe niezależną od sezonowości

Potrzebujesz więcej informacji? Porozmawiaj z nami! Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu:

505 994 757 lub 514 429 324

Pensja:
Lokalizacja: Walsrode, okolice Hanoweru
Firma: MONDI Polska
Oferta pracy Pomocnik pracownik magazynowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 514 razy | 26-10-2016