Kanał RSS
jack84
jack84
Ti20na
Ti20na
Aneta
Aneta
smoli28
smoli28
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Popularne zawody

Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Pomocnik instalatora systemów nawadniania

Cosmoworker Polska jest Agencją rekrutacji i zatrudnienia, działającą na terenie całej Polski w branżach produkcyjnych, przemysłu i budownictwa.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w obróbce drewna i produkcji mebli, poszukujemy kandydatów na stanowisko: STOLARZ, STOLARZ pracujący na maszynach CNC

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • pomoc przy budowie instalacji nawadniania, odwadniania, zraszania w ogrodnictwie, na terenach szkółkarskich i zielonych

Wymagania:

  • wykształcenie podstawowe, mile widziane zawodowe

  • gotowość do pracy na miejscu i poza miejscem zamieszkania

  • gotowość do pracy w terenie i w obiektach zamkniętych ( szklarnie)

  • sumienność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową ze wszystkimi należnymi składkami na ubezpieczenia zdrowotne, społeczne,emerytalne, itp.

  • legalną pracę ,40 i więcej godzin pracy w tygodniu

  • możliwość podjęcia pracy na umowę długoterminową

  • wynagrodzenie 2.500 zł brutto

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz.

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz załączenie cv.

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą z nami :

Pensja:
Lokalizacja: Szczepankowo
Firma: Cosmoworker Polska
Kontakt 4u
cosmoworker.2064513@es-candidate.com

~Gosc | Czytano 2834 razy | 15-11-2015