Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Pomocnik Elektryka / Elektromonter Hiszpania

Pomocnik Elektryka / Elektromonter HiszpaniaPomocnik elektryka elektromonter elektryk Hiszpania

Obecnie poszukujemy: Pomocnika Elektryka/Elektromontera/Elektryka do pracy w Hiszpanii/Francji/Holandii

Obowiązki:
wykonywanie i konserwacja/naprawa instalacji elektrycznych
praca przy montażu tras kablowych i podłączaniu szaf sterowniczych, podstacji konsol sterujących
wykonywanie pomiarów
czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
montaż przewodów według rysunku technicznego
podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
diagnozowanie / przegląd techniczny i naprawa usterek maszyn związanych z układem elektrycznym

Firma zapewnia:
przelot/przejazd do kraju docelowego
zakwaterowanie
codzienny dojazd do pracy
odzież ochronną
narzędzia
szkolenia
długoterminowe kontrakty przez cały rok
wypłatę raz w miesiącu a zaliczki co tydzień
nadgodziny

Od kandydatów oczekujemy:
odpowiedniego doświadczenia
zaangażowania
uprawnień SEP lub równoważnych
VCA/SCC do pracy w Holandii

Mile widziane:
znajomość hiszpańskiego lub angielskiego lub niemieckiego
doświadczenie na zagranicznych projektach
prawo jazdy kategorii B
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Elmersystem
Oferta pracy Pomocnik Elektryka / Elektromonter Hiszpania może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

| Czytano 2213 razy | 04-09-2019