Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Pomocnik blacharza lakiernika

Pomocnik blacharza lakiernikaAgencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
POMOCNIK BLACHARZA/LAKIERNIKA

Nr ref.: POMOCNIK BLACHARZA/LAKIERNIKA
Miejsce pracy: okolice Bełchatowa
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
- Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana elementów;
- Wyrównywanie zagnieceń blacharki;
- Przygotowanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie;
- Naprawy powypadkowe z użyciem ramy do prostowania karoserii;
- Przygotowanie i naprawa karoserii, elementów karoserii do lakierowania;
- Szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład;
- Przygotowywanie farb;
- Lakierowanie elementów przy pomocy pistoletu;
- Kontrola jakości lakierowanych elementów.

Wymagania:
- Mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe: blacharz, lakiernik, mechanik;
- Mile widziane doświadczenie w branży: blacharstwo, mechanika, lakiernictwo samochodowe;
- Dobra organizacja pracy;
- Dbałość o powierzone narzędzia.

Oferujemy:
- Umowę o pracę;
- Atrakcyjny system wynagrodzeń;
- Bezpieczne warunki pracy.

Pensja:
Lokalizacja: Bełchatów
Firma:
Oferta pracy Pomocnik blacharza lakiernika może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4442 razy | 08-04-2016