Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Pomoc w gospodarstwie rolnym we Francji

Pomoc w gospodarstwie rolnym we FrancjiFirma Euro Recruitment Consulting działa od 12 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.
Aktualnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osób na stanowisko pomoc w gospodarstwie rolnym.
Wymagania:
- doświadczenie w pacy w gospodarstwie rolnym
- prawo jazdy kat. B
- dobra kondycja fizyczna
- umiejętności techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata
- mile widziana znajomość języka francuskiego
Oferujemy:
- zakwaterowanie (pokój, telewizor, Internet, łazienka, kuchnia, piekarnik, mikrofalówka)
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pomoc w organizacji wyjazdu
Opis stanowiska:
- jazda traktorem (zwykłym)i teleskopowym
- drobne naprawy przy sprzęcie mechanicznym
- dojenie krów
- zajmowanie się zwierzętami (krowami)
- koszenie traw, ściółkownie
- prace pielęgnacyjne na polu
- przygotowywanie jedzenia dla zwierząt (pulpa buraczana, kiszonka z kukurydzy, z ziół)
- sprzątanie pomieszczenia, w którym pracownik pracuje
Jeśli zainteresowała Ciebie oferta pracy i spełniasz wymagania dotyczące proponowanego stanowiska, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@erc.ec
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego - rol/fr/2016
W cv proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Pomoc w gospodarstwie rolnym we Francji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 593 razy | 29-09-2016