Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Pomoc kuchenna

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

POMOC KUCHENNA

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie przystawek, zgodnie z obowiązującymi w restauracji recepturami;
- Obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy;
- Utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego;
- Zmywanie naczyń.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku pracy;
- Podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego;
- Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy;
- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;
- Gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:

- Bezpłatne wyżywienie;
- Zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez Pracodawcę;
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (dokument A1, karta EKUZ, składki odprowadzane od średniej krajowej);
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;
- Stawkę godzinową (9,67 EUR brutto/h ) + dodatki;
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: zagranica@intemporis.eu lub poprzez przycisk Aplikuj.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Pensja:
Lokalizacja: Arles
Firma: In Temporis Polska
Oferta pracy Pomoc kuchenna może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 605 razy | 20-07-2016