Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pokojówka/pokojowy - praca we Francji!

Pokojówka/pokojowy - praca we Francji!Masz doświadczenie na stanowisku pokojówki i chcesz wyjechać zagranicę? Jeśli tak -czytaj dalej!
Aktualnie dla naszego klienta, właściciela ***** hotelu we Francji poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

POKOJÓWKA/POKOJOWY
Miejsce pracy: Francja (Chambretaud)

Do twoich obowiązków będzie należeć:
#8226;sprzątanie pokoi hotelowych
#8226;dostarczanie ręczników, pościeli, środków czystości
#8226;przygotowywanie pomieszczeń do przyjęcia nowych gości#8230;
... czyli standardowe obowiązki pokojówki #61514;

Od kandydatów oczekujemy:
#8226; znajomości języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym
#8226;podstawowego doświadczenia w branży gastronomiczno-hotelarskiej
#8226;motywacji i chęci do pracy zagranicą

Oferujemy:
#8226;umowę o pracę tymczasową w systemie: 1, 5 miesiąca pracy/2 tygodnie wolnego
#8226;zapewnione i w pełni opłacone zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy
#8226;opłacone wyżywienie: 2 posiłki dziennie, również w dniach wolnych od pracy!
#8226;zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
Nie chcesz jechać sam? Nic straconego #8211; na to stanowisko szukamy 2 osób!

Pensja:
Lokalizacja: Chambretaud
Firma: JOBSPLUS1
Oferta pracy Pokojówka/pokojowy - praca we Francji! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

JOBSPLUS1 | Czytano 425 razy | 22-08-2019