Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pokojówka

PokojówkaOferta:
Stała umowa o pracę
5 dniowy tydzień pracy
Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
Umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy
Niemieckie świadczenia socjalne
Dobre zarobki w zależności od kwalifikacji
zakwaterowanie 90 Euro/miesiąc
wyżywienie 93 Euro/miesiąc-7 dni w tyg.
Możliwość korzystania z pralni hotelowej
WIFI
Obowiązki:
dbanie o czystość i porządek na terenie hotelu
dbałość o miejsce pracy
pozytywne nastawienie do gości hotelowych
Wymagania:
podstawowa znajomość języka niemieckiego
doświadczenie zdobyte w pracy pokojówki
punktualność
sumienność
umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
miłe podejście do kolegów z pracy, dbałość o miejsce pracy
okolice Koblenz/ NIEMCY
Praca w pięknej, uzdrowiskowej okolicy.

w luksusowym 4* hotelu

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2018 r., poz. 1000). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed
Pensja:
Lokalizacja: Koblenz
Firma:
Oferta pracy Pokojówka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 554 razy | 06-12-2018