Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
Adecco-Poland
Adecco-Poland
Grazyna43
Grazyna43
LPS
LPS
Marek
Marek
Aktualności

Najniższa krajowa 2018

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Płytkarze do stałej współpracy na terenie Niemiec wschodnich

Płytkarze do stałej współpracy na terenie Niemiec wschodnich
Poszukujemy płytkarzy do remontu łazienek do stałej współpracy na terenie Berlina i Niemiec wschodnich.

Nasza firma zapewnia zakwaterowanie w każdym mieście zupełnie za darmo.

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, jest ono wypłacane następnego dnia po zakończeniu remontu łazienki . Kwestia rozliczenia jest prosta, ponieważ istnieje stała stawka za kompleksowy remont łazienki. Cały czas robimy to samo i na tych samych materiałach. Nic się nie zmienia. Materiał dostarczany jest przez naszą firmę.

Nasza firma jest generalnym wykonawcą od 10 lat. Naszym klientem jest firma zajmująca się wynajmem mieszkań na terenie Niemiec. Portfolio naszego klienta obejmuje około 10.000 mieszkań, dlatego mamy ciągłość pracy. Nie mamy sztywnych terminów. Wykonawca sam decyduje kiedy chce mieć urlop i ile zleceń chce przyjąć.

Wymaga jest działalność gospodarcza Polska lub niemiecka (Gewerbe). Znajomość języka nie jest potrzebna. Osoby chcące podjąć współpracę z nami muszą mieć natomiast własny samochód oraz narzędzia.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: McWork
Kontakt 4u
Telefon:+48 531 727 188
E-mail: a.orman@mc-work.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


McWork | Czytano 236 razy | 26-11-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2019 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica