Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Pilnie poszukujemy Montera rur stal Inox

Pilnie poszukujemy Montera rur stal InoxFirma GPI dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydata na stanowisko: Monter rur

Wymagania:

- Prefabrykacja rur stalowych i inox
- Znajomośc rysunku izometrycznego
- Rury stalowe spawane metodą TIG:
DN 33, 7x4, 5 mm grubosci
DN 60, 3x5, 6 mm grubosci
DN 114x5, 6 mm grubosci

- rury stalowe Spawane TIG + Elektroda
Od DN168, 3x7, 1 mm grubosci do DN 323, 9x10 mm grubości

- rury inox:
DN 15 do 250, grubość ścianki : 1, 6 do 5mm
* Kierunkowe wykształcenie
* Praca na warsztacie
* Samodzielność na stanowisku pracy
* rysunek ISO

Zakres obowiązków :
- dbanie o porządek na miejscu pracy
- wykonywanie zadań zgodnie z BHP

Zapewniamy:
- Zakwaterowanie
- Transport do pracy
- Transport Polska Francja
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Mile widziana znajomość języka francuskiego!

Termin rozpoczęcia pracy - styczeń / luty
Pensja:
Lokalizacja: Lyon Paryż
Firma: G.P.I
Oferta pracy Pilnie poszukujemy Montera rur stal Inox może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 521 razy | 02-01-2017