Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Pilnie poszukiwany Spawacz rur TIG -141

Pilnie poszukiwany Spawacz rur TIG -141Firma GPI dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydata na stanowisko: Spawacz TIG 141
Termin rozpoczęcia pracy: Styczeń / Luty 2018

Wymagania:
Spawanie rur czarnych/ INOX metodą TIG 141

* Kierunkowe wykształcenie
* Praca na warsztacie i budowie
* Samodzielność na stanowisku pracy

Zakres obowiązków :
- dbanie o porządek na miejscu pracy
- wykonywanie zadań zgodnie z BHP

Zapewniamy:
- Zakwaterowanie
- Transport do pracy
- Transport Polska Francja
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Mile widziana znajomość języka francuskiego!
Pensja: Do negocjacji
Lokalizacja: Lyon, Paryż
Firma: G.P.I
Oferta pracy Pilnie poszukiwany Spawacz rur TIG -141 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 423 razy | 18-01-2018