Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pierwsza praca

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 8 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Oławie, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ/SORTOWACZ

Skończyłaś/eś szkołę i nie wiesz co dalej?

Myślisz o pierwszej pracy, ale boisz się pracować na czarno?

Jesteś niepewny swojej przyszłości?

Nie czekaj i zaplanuj swoją przyszłość już dziś!

Wyjedź z Nami do pracy w Holandii

GWARANTUJEMY CI:

legalne zatrudnienie, ubezpieczenie pracownicze, pakiet świadczeń dodatkowych jak: mieszkanie służbowe, transport do pracy, pakiet szkoleń, stałą pomoc polskich Koordynatorów

Opis stanowiska pracy:

  • sortowanie, pakowanie próżniowe kotletów, wędlin, szaszłyków, hamburgerów

  • kontrola jakości

  • przygotowywanie towaru do wysyłki do sklepów

  • prace porządkowe stanowisk pracy

Wymagania:

  • Wymagamy od Ciebie jedynie chęci i zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • zaświadczenie o niekaralności

  • gotowość do wyjazdu od zaraz

Mile widziane:

  • znajomość j. angielskiego

  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich

  • ubezpieczenie pracownicze

  • mieszkanie

  • transport do pracy i z powrotem

  • stałą pomoc polskich Koordynatorów

  • pomoc w załatwieniu spraw urzędowych w Holandii

  • pakiet szkoleń dodatkowych i możliwość odbycia różnego rodzaju kursów (j. holenderski, kurs na wózki widłowe itp.)

Pomożemy zorganizować Ci transport do Holandii bezpiecznie bezpośrednio do naszego biura gdzie podpiszesz umowę.

Nie mamy żadnych kosztów ukrytych! o wszystkim jesteś informowany rzetelnie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej telefonicznie lub bezpośrednio w jednym z 8 Naszych Oddziałów.

Kontakt telefoniczny 503491090 / 166784444

Pensja:
Lokalizacja: Eindhoven
Firma:
Oferta pracy Pierwsza praca może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 316 razy | 31-10-2017