Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Pielęgniarka z numerem PIN

Pielęgniarka z numerem PIN Opis stanowiska: Praca w domu opieki społecznej. Ocena stanu zdrowia pacjentów i składanie raportów dla lekarza z wizyt. Zapewnienie profesjonalnej opieki pielęgniarskiej w razie potrzeby.

Wymagania:
dobra znajomość języka angielskiego
6 miesięcy doświadczenia + referencje
mile widziane doświadczenie w szpitalu na terenie UE
umiejętność całościowej oceny stanu zdrowia pacjenta
doświadczenie w pracy z ludźmi z demencją
posiadanie rejstracji NMC i numeru PIN

Obowiązki:
zapewnienie nadzoru zdrowotnego
wykonywanie profesjonalnych zabiegów pielęgniarskich
czynności wykonywane zgodnie z procedurą firmy i wytycznymi NMC
składanie raportów z wizyt

Oferujemy:
40 godzin/ tydzień
w zależności od doświadczenia 15 - 20 £/godzinę
nocne zmiany - wyższa stawka wynagrodzenia
możliwe nadgodziny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres bernadetta@gopconsultants.eu

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Gpconsultants
Oferta pracy Pielęgniarka z numerem PIN może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1142 razy | 17-08-2012