Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Pielęgniarka - praca w Wielkiej Brytanii lub Niemczech

Pielęgniarka - praca w Wielkiej Brytanii lub NiemczechPERSONAL PARK wpisana do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 14382 poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy za granicą na stanowisku:

- Pielęgniarki RGN (oferta w domach opieki dla osób starszych w Wielkiej Brytanii)
Wymagania:
- Konieczna Rejestracja w NMC (angielskiej Izbie Pielęgniarek i Położnych) wraz z aktualnym numerem PIN
- Wykształcenie medyczne potwierdzone dyplomem lub świadectwem ukończenia szkoły
- Doświadczenie w zawodzie (minimum 2 letnie) potwierdzone referencjami
- Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

- Pielęgniarki dyplomowanej (oferta w szpitalu w Niemczech)
Wymagania:
- Konieczna nostryfikacja (potwierdzenie) dyplomu pielęgniarki w Niemczech
- Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok ( mile widziane doświadczenie na terenie Niemiec lub Austrii)
- Język niemiecki na poziomie B2, potwierdzony certyfikatem lub kursem

Podstawowe obowiązki:
-wykonywanie czynności związanych z profesjonalną pracą pielęgniarki (takie jak podawanie leków i ich administracja, pobieranie krwi, robienie zastrzyków itd.)
-ocena stanu zdrowia podopiecznych, dbanie o ich samopoczucie oraz spełnianie ich podstawowych potrzeb
-raportowanie stanu zdrowia każdego z pacjentów, prowadzenie oddzielnej dokumentacji medycznej
-wypełnianie dokumentacji medycznej, przejmowanie i przekazywanie zmiany

Pracodawca oferuje:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą pracę na długi okres czasu (na warunkach angielskich lub niemieckich)
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania blisko miejsca pracy
- zapewnione szkolenie wstępne

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)
Z dopiskiem: quot;Pielęgniarka UKquot; lub quot;Pielęgniarka DEquot;

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Personal Park Sp. z.o.o.
Oferta pracy Pielęgniarka - praca w Wielkiej Brytanii lub Niemczech może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 677 razy | 12-08-2016