Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Pielęgniarka - Praca w USA

Pielęgniarka - Praca w USAEPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Stanach Zjednoczonych (szpitale prywatne) poszukuje Pielęgniarek różnych specjalizacji: Ogólne, Operacyjne, Chirurgiczne, Onkologiczne, Anestezjologiczne) do pracy stałej (zielona karta - pobyt stały).

Nasz Klient posiada 85 placówek w 20 lokalizacjach (m.in. Texas, Nowy Meksyk, Arizona, Wirginia, Indiana oraz wiele innych).Pracodawca zapewnia kompleksowy pakiet szkoleń na miejscu przed rozpoczęciem pracy.

Rozmowy odbywają się poprzez skype przed podejściem do IELTS.

Oczekiwania:
#8226;minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe (w pielęgniarstwie ogólnym lub w wybranej specjalizacji)
#8226;bardzo dobra znajomość angielskiego (IELTS 6.5)
wykształcenie medyczne (min. licencjat)
#8226;gotowość do relokacji do Stanów

Zakres obowiązków:
#8226;opieka nad pacjentami na oddziale
#8226;raportowanie do przełożonej

Oferujemy:
#8226;pracę stałą (36-48 godzin tygodniowo)
#8226;zielona karta dla najbliższej rodziny
#8226;wynagrodzenie 20-35 USD za godzinę - zależne od lokalizacji oraz doświadczenia zawodowego
#8226;płatne nadgodziny 150% stawki godzinowej
#8226;pracodawca opłaca zakwaterowanie do 4 pierwszych tygodni
#8226;opłacony przelot na miejsce pracy
#8226;1000 USD relocation package
#8226;pomoc w przygotowaniu do egzaminu NCLEX (+zwrot kosztów egzaminu 330 USD)
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EPSN Workforce
Oferta pracy Pielęgniarka - Praca w USA może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

| Czytano 2212 razy | 18-09-2017