Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Pielęgniarka/ pielęgniarz pediatryczny

Pielęgniarka/ pielęgniarz pediatrycznyLink2europe Sp. z o.o. - Europejska Agencja Pracy (certyfikat nr 4570) - jesteśmy odnoszącą sukcesy firmą specjalizującą się w międzynarodowej rekrutacji specjalistów w branży medycznej. Prowadzimy projekty rekrutacyjne dla pielęgniarek z Polski i Europy Wschodniej do krajów Unii Europejskiej od 2008 roku. Dla naszego Klienta - właściciela centrum opieki medycznej w Irlandii - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ PEDIATRYCZNY

Lokalizacja:  Naas, (okolice Dublina), Irlandia

Opis stanowiska:
Do zadań pielęgniarki pediatrycznej /pielęgniarza pediatrycznego należeć będzie praca z dziećmi dotkniętymi różnymi schorzeniami, w tym niepełnoprawnością psychoruchową. Wraz z innymi pracownikami służby zdrowia osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierać dzieci, zarówno w okresach przejściowych pomiędzy szpitalem a domem, jak również w domu rodzinnym. Najważniejsza rola będzie polegać na ocenie potrzeb opieki pielęgniarskiej u poszczególnych dzieci i współpraca z ich rodziną.

Idealny kandydat/kandydatka:

Posiada kwalifikacje w zakresie pielęgniarstwa ogólnego / pediatrycznego
Ma doświadczenie w pediatrycznej opiece pielęgniarskiej - mile widziane doświadczenie na oddziale intensywnej terapii
Nie ma problemów z pisaniem raportów i biegle zarządza dokumentacją
Dobrze posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie
Posiada ważne prawo jazdy
Jest w stanie pracować w systemie dyżurowym
Posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, jest w stanie wczuć się w sytuację rodziny dzieci i jest w stanie wyjaśnić proces leczenia oraz procedury umożliwiające rodzicom / opiekunom wyrażenie zgody na leczenie.
Jest zmotywowany/a i dobrze organizuje sobie pracę

Obowiązki:

Praca we współpracy z innymi pracownikami służby zdrowia
Podawanie leków przepisanych przez lekarza
Odpowiedzialność za monitorowanie temperatury, ciśnienia krwi, częstości oddechów, tętna oraz monitorowanie ogólnego stanu zdrowia pacjenta
Szybka reakcja na sytuacje kryzysowe
Zakładanie kroplówek, masek tlenowych
Wykonywanie zabiegów po tracheotomii
Doradztwo rodzicom / opiekunom w zakresie opieki poszpitalnej (wyjaśnienie diety, podawanie lekarstw czy zmiany opatrunków)
Zrozumienie szczególnych potrzeb dzieci , zapewnienie indywidualnej opieki każdemu dziecku
Sporządzanie raportów przed zakończeniem każdej zmiany
Wykonywanie obowiązków zgodnie z zasadami dobrej praktyki pielęgniarskiej

 Oferujemy:

Bezpośrednie zatrudnienie na irlandzkich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie - 36.000 EUR rocznie
Pomoc w przeprowadzeniu bezpłatnej procedury uznania kwalifikacji
Pracę na dłuższy okres czasu
Darmowe zakwaterowanie
Przelot do Irlandii

 Dodatkowe informacje:
Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku)
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:  quot;Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.oquot;  CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!
Pensja:
Lokalizacja: Naas (okolice Dublina)
Firma: Link2europe Sp. z o.o. Ag
Oferta pracy Pielęgniarka/ pielęgniarz pediatryczny może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1393 razy | 25-03-2015