Kanał RSS
ola24590
ola24590
tosterka
tosterka
ewelina pabich
daniels
daniels

Popularne zawody

Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Anglia

Pielęgniarka / Pielęgniarz - AngliaOferujemy:
- Pracę w domach opieki w Aylesbury, Hemel Hempstead, Ware, Chorleywood (w pobliżu London/Luton/Stansted)
- Stabilne zatrudnienie
- Stałą umowę o pracę bezpośrednio u angielskiego pracodawcy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę zgodną z predyspozycjami
- Opiekę polskiego koordynatora
- Szkolenia wprowadzające
- Pokrycie kosztów biletu do Anglii
- 40-godz. wymiar czasu pracy
- Darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pracy

Obowiązki:
Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
- Rejestracja w NMC (The Nursing and Midwifery Council) lub gotowość do zarejestrowania się w NMC
- Odpowiedzialność, ciepło i empatia wobec podopiecznych otwarta, serdeczna postawa wobec innych
- Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Szybkie kroki do podjęcia pracy
1 Skontaktuj się z nami
2 Daj nam poznać swoje zalety
3 Wybierz ofertę pracy
4 Wyjedź

Dlaczego Active Medica Personal:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy już 5 lat na rynku
- Zapewniamy legalną pracę na niemieckiej umowie
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@activemedica.eu

Prosimy o załączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Active Medica Personal Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacjizgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
Active Medica Personal
ul. Terebelska 67 a
21-500 Biała Podlaska

Informacja dla osób zainteresowanych pracą
tel.: +48 570 221 444
tel.: +48 83 307 04 44

e-mail: info@activemedica.eu

ABC Work | Czytano 399 razy | 17-10-2016