Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Piekarz

Piekarz

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

Dla niemieckiego przedsiębiorstwa - małej piekarni, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Piekarz

nr referencyjny: pie/09/17
miejsce pracy: 19386 Passow

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku piekarza

Oczekujemy:

  • doświadczenie na stanowisku piekarza

  • znajomość niemieckiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość języka angielskiego

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy / Nasz Klient oferuje (*niepotrzebne skreślić):

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony

  • pracę od zaraz do 311.07.2018

  • 8 h pracy dziennie, stawka 9 eur brutto / h, dodatek 25 % za nocki i urlopy

  • premie uznaniowe

  • pracę od 3 do 11

  • zakwaterowanie w pensjonacie z łazienką, pokojem, sypialnią, TV, WiFi (zdjęcia do wglądu) - płatne po stronie pracownika 200 eur

Kontakt:

GP People oddział w Toruniu, 605 372 100
e-mail.: sdanielewska@gppeople.pl

Pensja:
Lokalizacja: Passow
Firma: GP People
Oferta pracy Piekarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 652 razy | 08-09-2017