Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Piekarz

PiekarzGP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.

Aktualnie naszym klientem jest niemiecka piekarnia,dla której poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Piekarz

nr referencyjny: PIE/02/16
miejsce pracy: 63594 Hasselroth
region: Hesja

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku piekarza

  • wyrabianie i produkcja ciasta

  • praca do 220 h w miesiącu (nadgodziny z dodatkiem)

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości j. niemieckiego

  • prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • mieszkanie w kwocie 350 euro

  • darmowe wyroby na miejscu

GP People oddział Toruniu, 605372100

Pensja:
Lokalizacja: Hasselroth / Hesja
Firma: GP People
Oferta pracy Piekarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 408 razy | 11-02-2017