Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Piekarz Hesja

Piekarz HesjaGP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.
Aktualnie naszym klientem jest niemiecka piekarnia, dla której poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Piekarz
nr referencyjny: PIE/02/17
miejsce pracy: 63594 Hasselroth

Opis stanowiska:
#8226;praca na stanowisku piekarza
#8226;wyrabianie i produkcja ciasta
#8226;praca do 220 h w miesiącu (nadgodziny z dodatkiem)
Oczekujemy:
#8226;komunikatywnej znajomości j. niemieckiego
#8226;prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
#8226;umowę o pracę na niemieckich warunkach
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie
#8226;mieszkanie w kwocie 350 euro
#8226;darmowe wyroby na miejscu

Pensja:
Lokalizacja: Hesja
Firma: GP People
Oferta pracy Piekarz Hesja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 419 razy | 08-02-2017