Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pakowanie wyrobów mięsnych praca od zaraz!

Pakowanie wyrobów mięsnych praca od zaraz!Agencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska sp. zo.o., nr. cert. KRAZ 1069, od wielu lat skutecznie kierujemy pracowników do licznych holenderskich firm działających w wielu branżach i gałęziach gospodarki.

Aktualnie dla naszego klienta- renomowanego producenta art. mięsnych poszukujemy pracowników na stanowisko:

PAKOWACZ

mile widziana młodzież, która ukończyła edukację w latach 2015/2016

miejsca pracy:

Best niedaleko Eindhoven

zakres obowiązków:

-prace związane z pakowaniem różnych art. mięsnych W WARUNKACH CHŁODNICZYCH, sprzątanie stanowisk produkcyjnych

Warunki zatrudnienia są typowe dla branży mięsnej z uwagi na niską temperaturę, specyficzną dla środowiska pracy.

wymagania:

-predyspozycje do pracy w warunkach chłodniczych

-sprawność manualna do wykonywania prac przy taśmie produkcyjnej

-dobry stan zdrowia

-znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

-możliwość pracy w systemach zmianowych

mile widziane:

-prawo jazdy kat. B

-pokrewne doświadczenie

-możliwość pracy min. do końca 2016 - z uwzględnieniem konieczności pobytu na terenie Holandii i pozostawania do dyspozycji pracodawcy przez okres świąteczny/ noworoczny - min do początku 01.2017

oferujemy:

-holenderską umowę o pracę w/g CAO

-tygodniowe wypłaty na konto walutowe

-zakwaterowanie firmowe

-firmowy dojazd do pracy

-pomoc logistyczną i organizacyjną w ramach zatrudnienia i niezbędnych formalności

-możliwość uzyskania cennych szkoleń i uprawnień, przydatnych na holenderskim rynku pracy

osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv na:

espradom@euroservices.com.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości:

PAKOWACZ MIĘSA- informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
Pensja:
Lokalizacja: Best
Firma: Euroservices Polska
Oferta pracy Pakowanie wyrobów mięsnych praca od zaraz! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 550 razy | 09-11-2016