Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pakowanie sałatek

Stała praca na hali produkcyjnej.
Brak problemu z godzinami, możliwe nadgodziny.
Wymagane doświadczenie w pakowaniu produktów spożywczych lub obsłudze maszyny pakującej.
Wymagana znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B.
Stawka 12,05EUR brutto za godzinę pracy.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • pakowanie sałatek przy stole produkcyjnym,

  • obsługa maszyny pakującej,

  • praca stojąca,

  • praca w systemie 2-zmianowym.

  • praca długoterminowa.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • doświadczenie w pakowaniu produktów spożywczych,

  • dyspozycyjność na długi okres czasu.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),

  • zorganizowanie zakwaterowania, niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,

  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,

  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,

  • opiekę koordynatorów,

  • stawkę 12,05EUR brutto za godzinę pracy,

  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,

  • koszt zakwaterowania:84,90 EUR za tydzień,

  • koszt ubezpieczenia: 22,40 EUR za tydzień.

Pensja:
Lokalizacja: Okolice Deventer
Firma: Cosmoworker
Oferta pracy Pakowanie sałatek może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 759 razy | 10-07-2017