Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
krejzolka20
krejzolka20
bartus24
bartus24
nataliabroda15
A.Hartstein
A.Hartstein
Aktualności

Najniższa krajowa 2017

Popularne zawody

Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pakowanie mięs i wędlin na tacki w Holandii

Oferta rekomendowana:

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

OPIS STANOWISKA:

praca przy linii produkcyjnej

pakowanie artykułów spożywczych (mięsa i wędlin)

kontrola jakości produktu

praca według ściśle określonych instrukcji

WYMAGANIA:

posiadanie walutowego konta bankowego

ważny dowód osobisty lub paszport

zaświadczenie o niekaralności

mile widziane prawo jazdy kat. B

mile widziana znajomość języka angielskiego

sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:

  • zakwaterowanie

  • dojazd do i z miejsca pracy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • opieka polskiego koordynatora

  • pomoc w załatwianiu formalności

  • zdobycie doświadczenia zawodowego

  • transport do Holandii

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Pensja:
Lokalizacja: Best
Firma:
Kontakt 4u
pollux.3995729@es-candidate.com

~Gosc | Czytano 23 razy | 19-05-2017