Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pakowacze mięsa i przetworów mięsnych

Pakowacze mięsa i przetworów mięsnychAgencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska sp. zo.o., nr. cert. KRAZ 1069, od wielu lat skutecznie kierujemy pracowników do licznych holenderskich firm działających w wielu branżach i gałęziach gospoadarki.

Aktualnie dla naszego klienta- renomowanego producenta art. mięsnych poszukujemy pracowników na stanowisko:
PAKOWACZ

mile widziana młodzież, która ukończyła edukację w latach 2015/2016

miejsca pracy:

Best niedaleko Eindhoven

zakres obowiązków:

-prace związane z pakowaniem różnych art. mięsnych W WARUNKACH CHŁODNICZYCH

Warunki zatrudnienia są typowe dla branży mięsnej z uwagi na niską temperaturę, specyficzną dla środowiska pracy.

wymagania:

-predyspozycje do pracy w warunkach chłodniczych

-sprawność manualna do wykonywania prac przy taśmie produkcyjnej

-dobry stan zdrowie

-komunikatywna znajomość języka angielskiego

-możliwość pracy w systemach zmianowych

mile widziane:

-prawo jazdy kat. B

-pokrewne doświadczenie

-możliwosć pracy min. do końca 2016

oferujemy:

-holenderską umowę o pracę w/g CAO

-tygodniowe wypłaty na konto walutowe

-zakwaterowanie firmowe

-firmowy dojazd do pracy

-pomoc logistyczną i organizacyjną w ramach zatrudnienia i niezbędnych formalności

-możliwość uzyskania cennych szkoleń i uprawnień, przydatnych na holenderskim rynku pracy

osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv na:

espradom@euroservices.com.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości:

PAKOWACZ MIĘSA informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
Pensja:
Lokalizacja: Best
Firma: Euroservices Polska sp. z
Oferta pracy Pakowacze mięsa i przetworów mięsnych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 533 razy | 27-10-2016