Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pakowacz filetów drobiowych!

Pakowacz filetów drobiowych!Podejmij współpracę z LiderJob (cer. 16198) #8211; Twoim liderem na rynku zatrudnienia na stanowisku pakowacza mięsa drobiowego.

Opis stanowiska:
- pakowanie produktów drobiowych (piersi, udka)
- wykrawanie filetów drobiowych (dla osób z doświadczeniem)
- kontrola jakości produktów
- dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Oferujemy:
- umowę na warunkach holenderskich
- wynagrodzenia wypłacane tygodniowo
- zakwaterowanie
- pomoc w organizacji transportu do Holandii oraz bezpłatne dojazdy do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- stabilną i długotrwałą współpracę

Wymagania:
- sumienność w wykonywaniu obowiązków
- nie musisz mieć doświadczenia #8211; wystarczą chęci do pracy
- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku jak i w zespole
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Biuroliderjob
Oferta pracy Pakowacz filetów drobiowych! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 310 razy | 18-04-2019