Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Osoba do wykładania towaru Świdwin

Osoba do wykładania towaru ŚwidwinWitam.
Szukam osoby do wykładania towaru na jednym z supermarketów w centrum Świdwina.
Praca na dziale napoje, raz w tygodniu po 4, 5 godzin.
Konkretny dzień i pora do uzgodnienia.

Jesteśmy spółką świadczącą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania procesami sprzedaży i czynnościami wspierającymi przepływ towarów i usług.
W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:
Merchandiser

Cel utworzenia stanowiska:
Zapewnienie ciągłej dostępności oraz właściwej ekspozycji towaru w obsługiwanych halach sklepów wielkopowierzchniowych/ punktach detalicznych zgodnie z określonymi wytycznymi.
Podstawowe obowiązki:
- wykładanie towaru naszych Klientów na półkach w wyznaczonych sklepach,
- dbanie o właściwą ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszych Klientów,

Wymagania:
- wykształcenie średnie (mile widziani studenci / studentki) studiów zaocznych,
- ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych,
- gotowość do pracy fizycznej,
- silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
- dobra organizacja pracy,
- solidność, kreatywność, komunikatywność.
- dyspozycyjność w tygodniu.
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- współpracę z cenionymi na rynku producentami,
- wynagrodzenie w granicach 6 - 7zł/h,
- ilość godzin do ustalenia w zależności od rodzaju punktu,
- pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
- motywującą ścieżkę kariery,
- dużą samodzielność w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV z wpisaną w tytule nazwą miasta oraz stanowiska.
Dziękujemy z nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
Pensja: 6 - 7 zł/h
Lokalizacja: Szczecin
Firma: MerService
Oferta pracy Osoba do wykładania towaru Świdwin może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5389 razy | 01-04-2014