Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Osoba do mycia samochodów ciężarowych Belgia

Osoba do mycia samochodów ciężarowych BelgiaEuropean Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla belgijskiego pracodawcy Osoby do mycia samochodów ciężarowych do pracy na terenie Belgii.

Ieper

Opis stanowiska pracy:
- Mycie ciężarówek
- Praca na zewnątrz
- Mycie ciężarówek ciepłą wodą
- Praca samodzielna
Wyższa stawka po 6-ciu miesiącach pracy.

Wymagania:
- Prawo jazdy
- Własny samochód
- Dokładność w wykonywanych obowiązkach
- Komunikatywna języka angielskiego

Oferty pracy:
- Belgijską umowę o pracę
- 38 h pracy tygodniowo
- 8 euro netto/1h
- Wypłaty tygodniowe
- Opłacone zakwaterowanie
- Pracę na długi okres czasu
- Polskojęzyczna opieka administracyjna zapewniona przez klienta
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: European Active Projects
Oferta pracy Osoba do mycia samochodów ciężarowych Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

| Czytano 441 razy | 09-04-2018