Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Osoba do czynności magazynowych

Osoba do czynności magazynowychAgencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów:
Osoby do wykonywania czynności magazynowych przy użyciu wózka widłowego  - SWADZIM
Nr ref. OWW/S/2015
Miejsce wykonywania czynności: Swadzim, k. Poznania

Zakres obowiązków:

- Dział przygotowania towaru: kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem (praca na systemie słuchawkowym)

- Dział przyjęć towaru: wstawianie w regały przyjętych palet z towarem

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- aktualne badania psychologiczne - mile widziane
- dojazd do miejsca pracy we własnym zakresie miejsce pracy: Swadzim
- doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
- doświadczenie w pracach magazynowych
- umiejętność posługiwania się skanerem
- umiejętności pracy w zespole, dokładności i sumienność

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 2 tygodni z możliwością przedłużenia i nawiązania dłuższej współpracy
- możliwość pracy w dużym, dobrze wyposażonym magazynie, na nowoczesnym sprzęcie
- stawkę godzinową 14 zł brutto/h

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr 1954.Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.
Pensja: 14 zł/h brutto
Lokalizacja: Swadzim
Firma: In Temporis Polska Biuro
Oferta pracy Osoba do czynności magazynowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4778 razy | 27-02-2015