Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Opony załadunek i wyładunek

Opony załadunek i wyładunekAgencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska sp. zo.o. nr. cert. KRAZ 1069 od wielu lat skutecznie kieruje pracowników do licznych przedsiębiorstw na terenie Holandii

Obecnie, dla naszego klienta, czołowego dystrybutora ogumienia do aut poszukujemy pracowników na stanowisko:

PAKOWACZ

lokacje:

Drunen, Strijen, Dordrecht

zakres obowiązków:

-ręczny wyładunek i załadunek opon z samochodów dostawczych (TIR) do magazynu lub kontnerów na placu, przemieszczanie asortymentu na przypisane lokacje, znakowanie opon

wymagania:

-wysoka sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia

-możliwość pracy w systemach zmianowych

-możliwość długoterminowej współpracy

-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

mile widziane:

-prawo jazdy kat. B- czynne

oferujemy:

-holenderską umowę o pracę w/g CAO

-wynagrodzenie adekwatne dla sektora, branży, w/g obowiązujących stawek w Holandii

-tygodniowe rozliczenia wynagrodzenia na konto walutowe

-firmowe zakwaterowanie

-firmowy transport do pracy

-pomoc logistyczno- organizacyjną w zakresie spraw związanych z zatrudnieniem

-możliwość uzyskania szkoleń i certyfikatów przydatnych na holenderskim rynku pracy

osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv na adres:

espradom@euroservices.com.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości:

PAKOWACZ- OPONY

informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami
Pensja:
Lokalizacja: Drunen, Strijen, Dordrecht
Firma: Euroservices Polska sp. z
Oferta pracy Opony załadunek i wyładunek może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 566 razy | 14-12-2016