Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka z podstawową znajomością języka niemieckiego

Opiekunka z podstawową znajomością języka niemieckiegoOpiekunka z podstawową znajomością języka niemieckiego do małżeństwa w Solingen (ok. Dusseldorfu) od 1.04 na 2 miesiące
Stan zdrowia
Podopieczna (II stopień pielęgnacyjny, 87 lat, 55 kg, 165 cm) cierpi na osłabienie spowodowane wiekiem, porusza się samodzielnie, nie ma zaburzeń orientacyjnych.
Obowiązki
Dbanie o czystość podopiecznej, wspieranie seniorki przy zabiegach pielęgnacyjnych, okazjonalnie towarzyszenie podczas wizyt u lekarza.
Prowadzenie gospodarstwa domowego: zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie.
Podopieczna przesypia spokojnie noce należy jednak być gotowym do niesienia pomocy jeśli wystąpi taka potrzeba.
Informacje dodatkowe
Podopieczna mieszka w mieście w domu jednorodzinnym wraz z mężem, który (cierpi na osłabienie spowodowane wiekiem, częściową inkontynencję, ma problemy ze słuchem, w przeszłości przeszedł zawał i również w pewnym stopniu wymaga opieki (podstawowe zabiegi pielęgnacyjne wykonuje sam) lubi dobrze zjeść i oglądać telewizję. Możliwość zrobienia zakupów 20 minut pieszo od miejsca zamieszkania. Podopieczna jest osobą miłą i sympatyczną, chętnie pomaga w kuchni. Obecnie podopieczni korzystają z opieki medycznej, która przyjeżdża raz w tygodniu i robi cięższe zakupy. Wizyty te będą kontynuowane po przyjeździe opiekunki. W domu dostępna jest winda, balkonik i wózek inwalidzki. Dla opiekunki przeznaczone jest oddzielne mieszkanie z radiem, telewizorem, komputerem oraz dostępem do internetu. Istnieje także możliwość wykonywania tanich połączeń do Polski na numery stacjonarne. Czasami podopieczni zatrudniają pomoc domową, która zajmuje się większymi zakupami, czyszczeniem okien i pracami ogrodowymi.
Wymagania
Podstawowa znajomość języka niemieckiego, osoba nie paląca, rozpoczęcie pracy 1.04.2017
Dysponujemy także innymi ofertami pracy
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Herz.24
Oferta pracy Opiekunka z podstawową znajomością języka niemieckiego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 840 razy | 01-03-2017