Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Opiekunka w domu opieki Anglia 8 GBP/H

Opiekunka w domu opieki Anglia 8 GBP/H Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 08321774

Opis stanowiska

Praca w domu opieki położonym w małej wsi w Anglii w hrabstwie Hampshire. Idealne miejsce na oszczędzanie pieniędzy.
Dom typu nursing home.
- dom oferuję 8 GBP/brutto oraz zakwaterowanie jedynie dla kobiet koszt 300 GBP/miesiąc ze wszystkimi rachunkami ( pokoje 2 osobowe)
- kontrakt na 12 miesięcy
- ponad 5 tygodni płatnego urlopu
-dużą liczbę godzin
- miłą atmosferę w pracy
- możliwość szkoleń oraz awansu

Wymagania
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- ważny paszport lub prawo jazdy
- możliwość szybkiego wyjazdu do pracy

Pensja: 8000 zł
Lokalizacja:
Firma: cekal
Oferta pracy Opiekunka w domu opieki Anglia 8 GBP/H może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 567 razy | 11-10-2017