Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Opiekunka przy przewozie osoby niepełnosprawnej

Opiekunka przy przewozie osoby niepełnosprawnejInterima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, na zlecenie swojego klienta prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Ilość wolnych miejsc: 1
Miejsce pracy: Tczew i okolice, woj. pomorskie

Wymagania:
-Wykazywanie się empatią oraz zdolnością do jazdy z osobami niepełnosprawnymi
-Komunikatywność, życzliwość, wyrozumiałość, troska, tolerancja
-Brak nałogów
-Dyspozycyjność
-Idealnie z prawem jazdy
-Asysta podczas przewozów

Obowiązki:
-Opieka nad osobami niepełnosprawnymi/ dziećmi niepełnosprawnymi (również na wózkach inwalidzkich) w ramach dojazdu do placówek oświatowych na terenie Tczewa i okolic
- opieka nad dzieckiem przy wysiadaniu/wsiadania do pojazdu, bezpieczne doprowadzenie do szkoły

Oferujemy:
-Pracę na 1/4 etatu od 15 do 17 od poniedziałku do piątku lub na 1/2 etat w godzinach 7-9 i 15-17
-Wynagrodzenie 2100 zł/m-c
-Mile widziane osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami niepełnosprawnymi (kursy, szkolenia, wykształcenie kierunkowe, np.rewalidacja)

Dodatkowe informacje:
-Oferta pracy jest skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, do studentów i osób 50+

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@interima.pl wraz  z załączeniem następującej klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).#8221; Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Pensja: 2100 zł/m-c
Lokalizacja: Tczew
Firma: Interima Polska
Oferta pracy Opiekunka przy przewozie osoby niepełnosprawnej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3112 razy | 01-10-2018