Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osoby starszej w Niemczech Język niemiecki podstaw

Opiekunka osoby starszej w Niemczech Język niemiecki podstawObecnie nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej
Miejsce pracy: Niemcy, 22880 Wedel koło Hamburga
wyjazd na 8 tygodni od 30 listopada

Stawka 950 euro miesięcznie +dodatek świąteczny 50 euro

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
- podstawowa znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- opieka nad starszą panią, 78 lat, 80 kg, mieszka sama (nie choruje na nic przewlekle, pani porusza się na wózku, nie ma pieluch)
- prowadzenie domu

OFERUJEMY:
Pracę na umowę zlecenie
stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
odprowadzane składki ZUS i EKUZ
legalną pracę (dokument A1)
elastyczne wyjazdy
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Jest internet dla opiekunki

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Progressio
Oferta pracy Opiekunka osoby starszej w Niemczech Język niemiecki podstaw może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 406 razy | 14-11-2017