Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osoby starszej Niemcy , z osobnym mieszkaniem

Opiekunka osoby starszej Niemcy , z osobnym mieszkaniemSprawdzona oferta z osobnym mieszkaniem dla Opiekunki w Kiel
Stawka: 1350 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ
Lokalizacja: Kiel

Podopieczny (82 l.) cierpi na demencję. Dobrze się komunikuje, porusza się o rollatorze. Wymaga pomocy przy kąpieli - 2x w tygodniu. Podopieczny nie potrzebuje wsparcia Opiekunki w nocy. Pan korzysta z usług fizjoterpeuty i logopedy. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst i rozdziela leki. Dodatkowo przychodzi sprzątaczka.
Sprzęty dostępne w domu: rollator, podwyższenie na toalecie, krzesełko pod prysznic, łóżko pielęgnacyjne.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Warunki mieszkaniowe: Podopieczny mieszka wraz z żoną na obrzeżach miasta w domu wielorodzinnym. Dla Opiekunki przewidziane jest oddzielne w pełni wyposażone mieszkanie z 2 Pokojami, TV, internetem, łazienką, kuchnią i balkonem.

Zainteresowało Cię to zlecenie? Chcesz poznać inne, atrakcyjne oferty pracy w Niemczech z premią wakacyjną? Skontaktuj się z nami!
Dołącz do MEDIPE i wyjedź do pracy w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych!
Wyjedź z nami na wakacje i zarabiaj miesięcznie nawet 1600 EURO a do tego skorzystaj z premii 200 EURO na lato!

Firma: Medipe
Oferta pracy Opiekunka osoby starszej Niemcy , z osobnym mieszkaniem może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 311 razy | 18-08-2019