Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Opiekunka Osoby Starszej

Opiekunka Osoby StarszejEPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta - sieci domów opieki Rotherwood Healthcare - ponownie poszukuje Opiekunów Osób Starszych z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi.

Miejsce pracy (do wyboru): Telford, Herefordshire, Worcestershire, Hereford
Termin rozpoczęcia pracy: Luty/Marzec 2017

Zakres obowiązków:
-profesjonalna opieka nad osobami starszymi (mężczyźni oraz kobiety)
-monitorowanie czynności życiowych
-pomoc pacjentom w codziennych czynnościach (ubieranie się, wstawanie)
pomoc w przygotowywaniu posiłków

Wymagania:
-wykształcenie medyczne
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (min. 2 lata - udokumentowane)
-mile widziany ukończony kurs pierwszej pomocy
-dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
-praca stała w pełnym wymiarze godzin (zmiany dzienne oraz nocne)
-wynagrodzenie 7.50 GBP dla Opiekunek/15 GBP dla Pielęgniarek
-pomoc w relokacji i znalezieniu miejsca zamieszkania
Pensja:
Lokalizacja: Herefordshire
Firma: EPSN Workforce
Oferta pracy Opiekunka Osoby Starszej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 1172 razy | 05-01-2017