Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Opiekun/ka osób starszych

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w charakterze: opiekun/ka osób starszych. ( Niemcy )

Opis stanowiska:

Prowadzenie podstawowej opieki, wsparcie osoby podopiecznej w codziennym życiu oraz prace domowe.

Zakres pracy przy opiece obejmuje:

- pomoc przy przygotowywaniu posiłków, karmieniu i ubieraniu się
- pomoc przy robieniu zakupów, podczas spacerów
- pomoc przy czytaniu książek i gazet oraz organizowanie czasu wolnego
- pomoc przy sprzątaniu, praniu i prasowaniu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- dokumenty potwierdzające wykształcenie oraz doświadczenie w opiece nad starszymi osobami.

Kandydaci chcący podjąć pracę jako opiekun/ka powinni koniecznie spełniać następujące kryteria:

- całkowitą dyspozycyjność
- ukończone 20 lat
- życzliwość i opanowanie
- referencje
- mile widziane prawo jazdy kat.B

 Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- stały kontakt z  koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji

PREMIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA W WYSOKOŚCI 250-300 EURO !!!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Pensja: 4300-6000
Lokalizacja: Będzin, Szczyrk, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Knurów, Pyskowice, Lubliniec, Pszczyna, Kuźnia Raciborska, Czerwionka-Leszczyny, Wodzisław Śląski, Żywiec, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Żory
Firma:
Oferta pracy Opiekun/ka osób starszych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5107 razy | 05-12-2015