Strona główna >> Warmińsko-Mazurskie >> Dam pracę

Opiekunka na 1 miesiąc do pani w Monachium od 15.08

Opiekunka na 1 miesiąc do pani w Monachium od 15.08Podopieczna cierpi na cukrzycę, nadciśnienie oraz inkontynencję. Ma problemy z poruszaniem - do dyspozycji w domu jest wózek inwalidzki i balkonik. Jest osoba komunikatywną i w pełni świadomą.
Praca w nocy raczej nie występuje, trzeba być jednak gotowym do udzielenia pomocy jeśli zajdzie taka potrzeba. Do dyspozycji jest niania elektryczna ( Babyphone)

Obowiązki opiekunki: Prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, lekkie prace ogrodowe np. podlanie kwiatków, opieka (pomoc w codziennych czynnościach; pomoc przy ubieraniu się, myciu się, towarzyszenie podczas spacerów, aktywowanie podopiecznej).

Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym o powierzchni 140mamp;sup2;.
Czas wolny do uzgodnienia: min. 2 godziny dziennie
Rodzina mieszka w pobliżu, odwiedza podopieczną regularnie.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 14.08 na 1 miesiąc.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Herz 24
Oferta pracy Opiekunka na 1 miesiąc do pani w Monachium od 15.08 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Warmińsko-Mazurskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4694 razy | 30-07-2015