Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka do pani w ok. Monachium 336/02

Opiekunka do pani w ok. Monachium 336/02Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 79 lat, 160 cm, 60 kg, Pani ze średnią demencją, Alzheimerem, inkontynencją moczu. Porusza się samodzielnie. Dezorientacja co do miejsca, osób i czasu. Pani jest osobą miłą, wdzięczną, radosną. Lubi malować, spacerować, oglądać zdjęcia, śpiewać.
Warunki pobytowe: Pani mieszka z mężem #8211; nie wymaga opieki, w domu jednorodzinnym, 5 pokoi, przedmieścia. Do komunikacji miejskiej 10min pieszo, do sklepu 10 min pieszo. Dla Opiekunki : pokój, łóżko, biurko, szafa, TV, Internet, łazienka
OBOWIĄZKI: pomoc higienie ciała, czynnościach toaletowych, przy ubieraniu. Przypominanie o lekach. Zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.
Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością języka, niepaląca
LOKALIZACJA: 85598 Baldham ok. Monachium
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 05.01.2018

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Opiekunka do pani w ok. Monachium 336/02 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 610 razy | 11-12-2017