Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka do Pani od zaraz na min. 4 tyg.!

Opiekunka do Pani od zaraz na min. 4 tyg.!HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Opis stanowiska

Poszukujemy Opiekunki do Pani mieszkającej w miejscowości Seebach, (kod: 77889, ok. 30 km od Offenburga). Podopieczna ma 84 lata, 163 cm, waży 64 kg. Pflegestufe 2. Seniorka niedawno przeszła wylew, w wyniku którego w chwili obecnej głównie leży, jest bardzo osłabiona. Na miejscu jest lift. Podopieczna nie ma demencji, ale mówi nieco niewyraźnie. Noce przesypia spokojnie. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst. Dotychczas każdy piątek Seniorka spędzała w dziennym domu opieki. Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój z balkonem oraz dostęp do Internetu. Na dole, w osobnym mieszkaniu mieszka syn Podopiecznej, który chętnie pomaga Opiekunce. Jest to nasze sprawdzone, spokojne miejsce.

Wymagania
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych
- pogodne usposobienie, życzliwość, cierpliwość

Nasza oferta
- praca od zaraz na minimum 4 tygodnie
- praca w oparciu o umowę zlecenie
- 1250 euro miesięcznie + 150 euro zwrot kosztów podróży
- formularz A-1, Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
- opieka koordynatora

Pensja: 1250
Lokalizacja: Seebach k. Offenburga
Firma: HRInvestment
Oferta pracy Opiekunka do Pani od zaraz na min. 4 tyg.! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

HRInvestment | Czytano 383 razy | 20-06-2018