Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Opiekunka do pani od 13.05, 1300eur na 6 tyg.

Opiekunka do pani od 13.05, 1300eur na 6 tyg.HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPIEKUNKA DO PANI od 13.05, 1300EUR, na 6 tyg, Koln!

Informacje:
Do opieki Pani mieszkająca sama w wieku 73 lat, 80 kg, 165 cm, była modelka. Podopieczna niepaląca, Pflegestufe 2, 2 x dziennie przychodzi Pflegedienst, bardzo doświadczone pielęgniarki, osoby do pielęgnacji, lekarz, fizjoterapeuta. Pani jest już osobą całkowicie leżącą, wszystko przy niej należy robić przy łóżku, choć bardzo wiele z tych czynności wykonują osoby wyżej wymienione. Pani już raczej nie mówi - wszystko pisze na kartkach. Schorzenia podopiecznej: podwyższone ciśnienie, od roku ASL (postępujący zanik mięśni), alergie (należy podawać jej tlen). Ma do dyspozycji łóżko z podnośnikiem, trzeba 1-2 razy w nocy wstawać, Pani otrzymuje kroplówkę, jedzenie podawane jest przez Sondę (robią to pielęgniarki). Czynności opiekunki: pomoc w ubieraniu, sprzątaniu, pielęgnacji ciała. zakupy (sklep Lidl ok. 4km od miejsca zamieszkania), pomoc przy jedzeniu, myciu, może być osoba paląca ale na zewnątrz, wymagana dobra znajomość języka niemieckiego. Podopieczną regularnie odwiedza syn.
Zakres obowiązków:
- dotrzymywanie towarzystwa
- Prace domowe- podawanie jedzenia, zakupy, sprzątanie
- Do dyspozycji opiekuna osobny pokój, osobna łazienka, Internet, telefon na Polskę

Oferujemy :

- praca od 13.05.2016
- praca legalna na umowę zlecenie
- 1300 euro / miesięcznie + do 150 euro zwrot za koszty podróży
- przerwy do ustalenia na miejscu
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- formularz A-1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
- dodatkowe ubezpieczenie podczas pobytu za granicą

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: opieka hrinvestment.pl (Proszę podać nazwę stanowiska + nazwę miejscowości) lub o kontakt telefoniczny na numer : 71 3634514, 71 338 55 85

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:
ul. Wagonowa 5-7
53-609 Wrocław
Tel.71 3634514.
Tel.71 7113687
Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Pensja: 1300
Lokalizacja: Koln
Firma: HR Investment
Oferta pracy Opiekunka do pani od 13.05, 1300eur na 6 tyg. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4594 razy | 04-05-2016