Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
bez_cenzury5@o2.pl
bez_cenzury5@o
anca17
anca17
edytanel
edytanel
mimi_1989
mimi_1989
Aktualności

Najniższa krajowa 2016

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka do pana od zaraz - koło Bonn

Opiekunka do pana  od zaraz - koło BonnHR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
OPIEKUNKA DO PANA od zaraz
- koło Bonn

Zakres obowiązków:
Opieka nad Panem- 93 lata, 75 kg, 175 cm, Pflegestufe 2, Prostata, problemy z pęcherzem, guzki na płucach, pończochy uciskowe na nogi, czasem trzeba w nocy wstawać, psychicznie sprawny, chodzi przy pomocy rollatora, winda do wanny i na schody, łóżko szpitalne, pomoc w higienie, ubieraniu, + prace domowe, codziennie rano przychodzi Pflegedienst i myje pacjenta, Pan ma problemy z zębami. Lubi cista, ryby i mleko. Lubi rozwiązywać krzyżówki i oglądać mecze piłki nożnej.
- Pomoc w zabiegach pielęgnacyjnych
- Prace domowe- gotowanie, zakupy, sprzątanie

Dodatkowe informacje:

- praca od 1.12.2012 na 2 miesiące
- umowa zlecenie
- 1200 euro netto
- podwójna stawka za święta i Nowy Rok
- przerwy- do ustalenia na miejscu
- Pan mieszka z żona, która nie wymaga opieki, jest samodzielna, ale nie może robić już ciężkich rzeczy, dlatego prace domowe przejmie opiekunka, ale zona pacjenta będzie/chce pomagać- bo ona to lubi. Mają 4 dzieci- 3 córki i syn. Rodzina jest dla nich bardzo ważna. Jedna córka mieszka niedaleko. Ponoć wszyscy są mili i przyjaźni. Główne zdania opiekunki to prowadzeni domu i pomoc Panu w korzystaniu z toalety, bo myciem zajmuje się Pflegedienst.


Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt!!!
Pensja:
Lokalizacja: Bonn
Firma: HR Investment
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka do pana od zaraz - koło Bonn może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 396 razy | 26-11-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2016 www.praca4u.net praca w Niemczech praca w Holandii Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica