Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
Foose
Foose
Seeba86
Seeba86
Adecco Kraków
Adecco Kraków
tomaszbartoszyn
tomaszbartoszy
Aktualności

Najniższa krajowa 2016

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka do małżeństwa w Dortmundzie

Opiekunka do małżeństwa w DortmundzieIdeal Pflege to prężnie rozwijająca się firma w branży opiekuńczej oferująca pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.
Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece? Zgłoś się do nas już teraz!

Początek pracy: od zaraz

Miejsce: Dortmund

Poszukujemy Opiekunki dla pary seniorów w Dortmundzie. Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Pan ma 87 lat, mierzy 165 cm i waży 50 kg. Podopieczny jest cukrzykiem, ma problemy z sercem i cierpi na dolegliwości wieku starczego. Posiada Pflegestufe II-porusza się przy pomocy rollatora lub wózka inwalidzkiego. Pani ma 76 lat, mierzy 170 cm i waży 80 kg. Cierpi na lekką demencję, jednak wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje samodzielnie. Pani potrzebuje wsparcia w prowadzeniu domu oraz w opiece nad mężem. Państwo są pod opieką pielęgniarki.

ZADANIA:

- Opieka nad podopiecznymi
- Podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej
- Wsparcie przy czynnościach dnia codziennego
- Przygotowanie i podawanie posiłków
- Organizacja czasu dla podopiecznych
- Pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:

- Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- Miłe usposobienie oraz cierpliwość
- Osoba niepaląca
- Czynne prawo jazdy

OFERUJEMY:

- Składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS)
- Legalną pracę w Niemczech
- Atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego
- Organizację wyjazdu
- Zwrot kosztów podróży
- Opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony Zespołu Ideal Pflege


Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego na adres e-mail: rekrutacja@idealpflege.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: (012) 345 39 30, +48 883 357 366.

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege sp.z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).
Pensja:
Lokalizacja: Dortmund
Firma: Ideal Pflege
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka do małżeństwa w Dortmundzie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 310 razy | 08-01-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2016 www.praca4u.net praca w Niemczech praca w Holandii Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica