Kanał RSS
jankowski76
jankowski76
mon.k
mon.k
Mateusz010691
katrina
katrina

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekun/ka do całkowicie leżącej pani

Opiekun/ka do całkowicie leżącej pani Interkadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Opiekuna/ki.
Termin i miejsce pracy: 1.10.- 30.11.2017r, Godendorf
Podopieczna: Pani Gesine, 83 lata, 170cm, 60 kg
Seniorka choruje na MS #8211; stwardnienie rozsiane, jest osobą całkowicie leżącą, tak więc nie ma dźwigania, w przypadku tej Pani jest pełna inkontynencja. Mimo choroby jest spokojną i dosyć pogodną starszą panią. Kobieta mieszka w domu, raz dziennie przychodzi Pflegedienst. Opiekun/ka ma do dyspozycji pokój, internet, tv oraz rower.
Obowiązki:
-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
-opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-prawo jazdy

Oferujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej - tj. ponad 4200 zł brutto)
- 1 czytelną umowa
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto/miesięcznie
*zależne od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
- zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Interkadra1
Kontakt 4u
668003044

Interkadra1 | Czytano 397 razy | 14-09-2017